تور مالزی | سنگاپور

تور سنگاپور

جزایر پرهنشن مالزی رویایی برای تمام فصول زندگی

جزایر پرهنشن مالزی در زمره ی بهترین و جذاب ترین مکان های دیدنی مالزی محسوب می شود. سالهاست که کشور مالزی در جذب گردشگر توانسته است موفقیت هایی بدست آورد .

به گونه ای که هر ساله میلیون ها توریست در قالب انواع تور مالزی به این کشور زیبا مسافرت می کنند و مطمئنا یکی از جاهایی که حتما خواهند برای بسیاری از این گردشگان جزایر زیبا و رویایی

جزایر پرهنشن مالزی رویایی برای تمام فصول زندگی
جزایر پرهنشن مالزی رویایی برای تمام فصول زندگی

می باشد.

 

جزایر پرهنشن مالزی رویایی برای تمام فصول زندگی

شما اگریکی از انواع پکیج تور مالزی را انتخاب کرده اید ، خواهید دید که مردم مالزی بکرترین جزایر استوایی را در نزدیکی خود دارند.

به طوریکه سال 2014 از طرف دولت مالزی به عنوان سال گردشگری نام گذاری شد و جزایر زیبای مالزی بهترین وسیله برای جذب مردمان دنیا به این کشور آسیای شرقی محسوب گردید.

از جمله جزایر زیبا و دیدنی کشور لبخند , جزایر پرهنشن است که در نزدیکی کرانه شمال شرقی مالزی و در نزدیکی مرز تایلند قرار دارد .

جالب است بدانید که این جزایر مکانی است که مسافران بودجه ای برای رفتن به آن هزینه نمی کنند و به اجبار باید از آن عبور کنند پس فقط مراقب باشید خوابتان نبرد !

از طرفی جزایر پرهنشن مالزی دارای برخی از زیباترین سواحل جهان و بیشترین آمار غواصّی به همراه اقامتگاه هایی فراوان و ارزان میباشد.

جزایر پرهنشن مالزی

همچنین دو جزیره اصلی این جزایر، جزایر پرهنشن بِسار (پرهنشن بزرگ) و پرهنشن کِسیل ( پرهنشن کوچک) هستند که هردوی این جزایر دارای سواحل نخلستانی شنی سفید و دریای آبی فیروزه ای رنگ بوده وبسیار زیبا وچشم نواز بوده اند.

مطلب پیشنهادی

معبد تین هو در کشور مالزی

معبد تین هو یکی از معابد مشهور در کشور مالزی در استان کوالالامپور است . …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *